מכונות הפשרה מבוססות על גלי רדיו  

פיתוח חדש של השנים האחרונות, מכונות מבוססות על גלים ארוכים (בניגוד למיקרו - גלים קצרים), נותנות מגוון פתרונות לתעשית המזון, בעיקר לענף הבשר המאפיות והתבלינים. 

מאפשר חימום הפשרה ויבוש במהירות שעד עכשיו היו רק בדמיון במקרים מסוימים אבדלים של דקות במקום ימים. 

חברת GTC עובדת עם חברת סטלם כבר כמעט עשור עם הצלחה מסחררת בתחום מכונות ההפשרה, המכונות של חברת סטלם עשו שינוי של שמיים וארץ בתחום ההפשרה בארץ, מעבר מחדרי הפשרה עצומים שתפסו שטחים גדולים במחסנים עם אגינה ירודה ופגיעה באיכות הבשר ומעבר למכונות בשטח מצומצם ביעילות של שעה במקום ימיים, בנקיון וסדר.

Baking and post-baking processing​

Post-baking drying​

Baking of white-crust bread​

Pasteurisation equipment​

In-line rapid defrosting equipment​

Rapid defrosters for fish and seafood​

Rapid defrosters for meat​

Rapid defrosters for vegetables, fruits and other products​

Drying and sanitisation of medicinal plants, spices, nutraceuticals, natural hair and more

Sanitisation of spices, medicinal and aromatic herbs​

Radio Frequency Organic treatment of Microbial Pathogens in Cannabis​

יתרונות בשימוש במכונת סטלם 

למכונות סטלם כמה יתרונות בולטים :

1. זמן הפשרה יורד בצורה משמעותית - לדקות במקום לימים.

2. מונע ירידה באיכות הבשר.

3. תנובת התוצר גבוהה, אין איבוד נוזלים.

4. טיפול אחיד ומבוקר - אפשרות להגיע לתמפרטורה אחידה במרכז הבשר והקצוות .

5. חוסך מקום ושטח ועליות של חדרי קירור 

6. תהליך ההפשרה נמצא על הקו (ON LINE).

7. גמישות בתחנון היצור - זמן ההפשרה קצר ולכן אין צורך לתחנן ימים מראש.

 

פתוגנים מיקרוביאליים, במיוחד עובש ושמרים, הם בעיה רצינית וידוע שמולה ניצבים מגדלי הקנביס, בין אם הם מגדלים בסביבה פנימית, בחממה או בסביבות חיצונית. ערכים גבוהים של שמרים ועובש הן אחת הסיבות העיקריות לכישלון תאימות תקינה מיקרוביאלית בקנאביס. מוצרים אינם עומדים בדרישות הרגולציה פוגעים בהכנסות משוערות, מגבירים את הסיכון למוצר חוזר, ומסכנים את רשיון המגדלים.

 

סטלאם פיתחה פתרון אורגני, בלתי מיינן וחסכוני לבעיה זו: הטיפול בגלי רדיו (RF) על התוצר של קנאביס. סדרת "RF" של סטלאם לטיפול בתוצר של קנאביס מייצרת ביעילות את החום הדרוש כדי להרוג את פתוגנים מיקרוביאליים מבלי לפגוע בתכונות של פרח הקנאביס. גלי הרדיו הארוך של ציוד ה- RF של סטלאם חודר באופן אחיד לאורך כל הפרח, ויוצר "חום וולומטרי" באופן שווה ועקבי, בניגוד לחימום התרמי המסורתי.

 

   

בהפעלה של רמת תדר של 27.12 מגהרץ, מולקולות המים הכלולות בלחות הטבעית של הקנאביס רוטטות מהשדה האלקטרומגנטי - שהקטביות שלו משתנה 27 מיליון פעמים בשנייה, ויוצרת חיכוך בין-מולקולרי ובכך החום הדרוש להריגת פתוגנים חיידקים. טמפרטורות הטיפול נע בין 60 ° C 90 ° C .

 

הפעולה הזו של שדה RF הוא קטלני עבור הפתוגנים חיידקים המזהמים את המוצר, ובכך מספק הפחתה יעילה של אוכלוסייה החיידקים. טיפול ה- RF הוכח כמפחית את כמות השמרים הכוללת ואת ספירת העובשים (TYMC) ל- <10,000 cfu / g באופן עקבי במחזור אחד, עבור מחזורים שהתחילו עם  ספירות של 150,000 cfu / g, ובכך מאפשרות למגדלים לעמוד בדרישות הרגולטוריות שלהם.

 

הפחתה משמעותית זו של רמות הפתוגנים מושגת ללא שימוש בכימיקלים, טיפולים תרמיים דרסטיים או קרינה. טיפול בגלי רדיו משמר תמצית הצמח, הלחות והקנבינואידים, כמו גם את החשיבות הקריטית של המירקם, הצבע,  וחישני הריח בפרח הקנביס.  

החברה המובילה ביבוא מכונות לתיעוש ואריזת מזון וחומרי אריזה נלווים

053-222-0005