גבינות

בשר

ארוחות מוכנות

דגים

ירקות

אריזה בסקין - SKIN PACKAGING 

 

בשנים האחרונות יצרני המזון מחפשים אריזות שיענו על שני פרמטרים עיקריים : 

1. חיי מדף 

2. נראות המוצר - (מראה חיצוני)

אריזת סקין נותנת בדיוק את הפתרון המושלם בשילוב של שני הפרמטרים הללו, מצד אחד אריזת ואקום שנותנת חיי מדף ארוכים ומצד שני מראה מדהים של המוצר על ידי היצמדות הניילון למוצר עד הפיכה של הניילון ל"עור" שני, ולכן זה לא מפתיעה, שאריזות סקין כבשו את אירופה ובדרך לכבוש את העולם.

 

חברת GTC שמיצגת כמה חברות שמתמחות בתחום זה, מביאה מכונות שעושת סקין, מגשיות מתאימות מקלקר ומפלסטיק ובנוסף את היריעות הפלסטיק שמתאימות לאריזת סקין, בכך יוצרת החברה סל של מוצרים שסוגרים ללקוח את כול הקצוות ומבאים לו מוצר ארוז מושלם.

 

למעבר לדף על מכונות להלחמה עליונה וסקין - לחץ כאן

  לחץ על התמונה לכניסה לגלריה - לפי תחום.

עכשיו גם לוח שטוח  

פיתוח חדש !!! קרטון מודפס עם למינציה, מחליף את המגשית.

חברת GTC מביאה פתרונות חדשים בתחום הסקין, לוח מיוחד בר הדפסה למראה אולטימטיבי, אריזה דקה חוסכת מקום, אפשר אפילו עם חור תליה.

אריזת סקין ישר לתנור עם אריזה

עוד פתרון מעניין בתחום הסקין, אריזת סקין על אלומניום או PET עם חומר מיוחד מאפשר להכניס את המוצר לתנור לבישול כמו שהוא (כלומר עם האריזה)

אריזת סקין ישיר למיקרו עם האריזה

אריזת סקין על PET עם חומר מיוחד מאפשר להוציא את המוצר מהפריזר ולהכניס את המוצר למיקרו לבישול כמו שהוא (כלומר עם האריזה), תוך כמה דקות והאוכל מוכן, מהפכה בתחום הארוחות המוכנות.

סקין על קלקר

 

 לתבנית קלקר יש יציבות וחוזק שלא ניתן למצוא באף תבנית אחרת, וכתוצאה מכך שמשתמשים בתבנית קלקר לאריזת סקין היא נשארת מושלמת ולא מקבלת כיפופים ובטן כמו שאפשר לראות הרבה פעמים בחומרים אחרים.

שמוספים לאריזה של הקלקר ירייעת סקין מקבלים אריזת פרמיום שנותנת למוצר חיי מדף, הגיינה, נראות מצויינת, במחיר מעולה, בקיצור שילוב מנצח !

לצפיה בגלריה - לחץ כאן

לצפיה בגלריה - לחץ כאן

לצפיה בגלריה - לחץ כאן

לצפיה בגלריה - לחץ כאן

לצפיה בגלריה - לחץ כאן

החברה המובילה ביבוא מכונות לתיעוש ואריזת מזון וחומרי אריזה נלווים

053-222-0005