קוים לירקות, בשר, מערכי שקילה  ומשקלים קומבינטורים

 

GTC מיבאת באופן בלעדי את חברת קבינפלנט כבר מעל שלושים שנה, בין החברות יש שיתוף פעולה מלא, וביחד מצאנו פתרונות להרבה מהמפעלים בארץ. בין המפעלים איתם עבדנו בשיתוף פעולה: סנפרוסט, מילוטל, פרי הגליל, מעדנות, חמים וטעים ועוד.

CABINPLANT הינה חברה דנית מובילה בתחום פיתוח מערכים וקוים לייצור, מילוי, שקילה ואריזה. לחברה דגמים סטנדרטים כמו גם מחלקה לפתרונות של בעיות ספציפיות ופיתוחים מיוחדים. לחברה יש מספר פטנטים רשומים בתחום מיכון מזון שידועים בכול העולם. בין הקוים הנמצאים במפעלים בארץ :

* קו ליצור ובישול ירקות - הכולל מערך קבלה, ניקוי/קילוף, חיתוך, בישול, קירור ואריזה במשקל קומבינטורי או שקים במשקל כולל של בין 5 ק"ג ל20 ק"ג.

* קו לתערובות של ירקות קפואים - מערך של 5 סילויים (טנק לאיחסון ירקות בכמות של 3 עד 10 טון) , יצירת תערובת של ירקות על ידי הוצאה של כמות קבוע של ירקות מכל מיכל סיליו לתוך מערך אריזה.

* קו לייצור אוטומטי של אגרולים - הקו כולל טנק ליצור הבצק, מכונות ליצור דפים מהבצק, מילוי הדפי בצק בתערובת רצויה (בחירה מתוך 99 מתכונים שונים), קיפול הבצק על המילוי, טיגון, קירור. כל זה ללא מגע אדם !!!

* מגוון קווים אוטומטים לעיבוד דגים.

* קו למילוי צנצנות או פחיות שימורים של מלפפונים חמוצים.

החברה המובילה ביבוא מכונות לתיעוש ואריזת מזון וחומרי אריזה נלווים

053-222-0005