נייר אלומיניום
רדיד אלומיניום
רדיד אלומיניום

Enter your text here

Enter your text here

נייר אלומיניום

 

רדיד אלומיניום | נייר אלומיניום

נייר אלומיניום מקל מאוד את החיים במטבח. הוא מונע את הצורך לשטוף תבניות כאשר מבקשים רק לחמם דבר מה בתנור, הוא מאפשר לשמור את החום של מאכלים מבלי להצטייד בצידנית, הוא מאפשר להימנע מכלי אחסון עבור שמירת השאריות במקרר, הוא מחליף את שקיות הניילון כאשר מבקשים לשמור כריך עטוף הרמטית ועוד שימושים רבים ומגונים. ניתן למצוא איכויות שונות של רדיד אלומיניום. האיכות באה לידי ביטוי בעובי, באורך הגליל וכמובן שלרוב גם במחיר. כמו כן גם אצל קטגוריות התבניות ניתן למצוא מבחר גדול של איכויות, גדלים ועלויות. מכאן שניתן למצוא את המוצר המתאים ביותר עבור כל צורך, ניתן להקל את התפעול באזור המטבח וליהנות מטכנולוגיה וקדמה שלפני כמה עשורים פשוט לא היו קיימים. לסיכום נייר אלומיניום מהווה נדבך חשוב בכל מטבח, וגם אם הם אינם שימושיים ברמה היומיומית, עדיין אין לוותר על הנוכחות שלהם.

רוחב:

אלומיניום 30

עובי

12,14,18

משקל:

כמות

באריזה:

700 - 1100

12

רוחב:

אלומיניום 45

עובי

12,14,18

משקל:

כמות

באריזה:

850 - 3000

12

רדיד אלומיניום / נייר אלומיניום

 

חברת ג'י טי סי פועלת בתחום שיווק רדיד אלומיניום כבר שני עשורים, מיצרת לחברות אחרות תחת מותגים שונים וגם יצור עצמי, לחברה מתחם יצור ובו מכונות אוטומטיות ולכן יש גמישות במפרט המוצר עם יכולת יצור בהתאם לדרישות הספציפיות של הלקוח. יש אפשרות לקרטון ממותג בתוספת תשלום.זמני יצור קצרים.
יש אפשרות כמובן לקנות את המוצר במיתוג עצמי של חברת GTC ללא עלות נוספת.
אנחנו נשמח לעמוד לשרותכם.

האם רדיד אלומיניום מסוכן ? 

 

הרבה שמועות מסתובבות ברשתות התקשורת ובאתרי האינטרנט לגבי רמת הסיכון           (אם בכלל) שיש בשימוש בחומרי אלומיניום כגון : תבניות ורדידים.

מכון ויצמן חקר ובדק את הנושא וחזר אם תשובות ברורות "אין שחר לטענות !!!"

למאמר המלא ממכון ויצמן לחץ - כאן .

החברה המובילה ביבוא מכונות לתיעוש ואריזת מזון וחומרי אריזה נלווים

053-222-0005